Miminko
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
prásk.tv

Manželé mají deset synů. Nyní se jim konečně narodila vytoužená holčička

Devětatřicetiletá Alexis, která žije se svým manželem Davidem ve Skotsku, si vždycky přála holčičku. Dlouho to však vypadalo, že se jí sen nikdy nesplní. Když se jí narodil už desátý chlapeček, málem to vzdala. Po jedenácté to ale konečně vyšlo - na konci srpna Alexis porodila malou Cameron.

Říká se, že děti jsou radost - rodina ze Skotska má v tom případě radosti až nad hlavu. V domácnosti až do letošního srpna dělalo 39leté Alexis a 44letému Davidovi společnost celkem deset dětí. Rodina byla neobyčejná nejen vysokým počtem jejích členů, ale i složením dětí - všichni totiž byli chlapci.

 

Alexis si přitom velmi přála holčičku. S Davidem to zkoušeli tak dlouho, že chybělo málo a mohli mít vlastní fotbalové mužstvo. Po desátém chlapečkovi to žena už chtěla zabalit a navždy se tak vzdát snu o děvčátku.

 

 

Nakonec ale byla přece jenom ráda, že do toho šla i po jedenácté. Tentokrát to totiž konečně vyšlo. Na konci srpna Alexis porodila krásnou a zdravou holčičku, která dostala jméno Cameron. Přestože se úžasnou zprávu maminka dozvěděla už o několik měsíců dříve díky ultrazvuku, do poslední chvíle tomu nemohla uvěřit.

 

 

"Čekala jsem, že uslyším, že máme dalšího chlapečka. Když jsem ale zjistila, že je to holčička, můj obličej se úplně rozzářil štěstím," řekla Alexis pro britský deník Mirror. "Byla jsem v šoku, ale také nadšená. Teď je tu s námi, je to fantastický pocit," dodala.

 

Novorozená holčička udělala velkou radost nejen svým rodičům, ale i bratrům, na které má pozoruhodný vliv. "Obecně se k ní chovají mnohem lépe a snaží se být potichu, aby ji nevzbudili. Chtějí také pomáhat s krmením a chováním. Je to skvělé," řekl otec dětí.

 

 

Malou Cameron tak bude ochraňovat hned deset starších bratrů. Další děti už rodiče rozhodně neplánují. "Víc už jich nebude. To jsem sice tvrdila i po tom desátém, ale tentokrát to myslím vážně. Miluji svou rodinu takovou, jaká je," tvrdí Alexis.

 

Dodala, že lidé v okolí samozřejmě řeší počet jejich dětí, obzvlášť poté, co znovu otěhotněla. "Mně ale nezáleží na tom, co si lidé myslí. Jsme na to zvyklí. Někteří se domnívají, že musíme mít různé výhody, což nemáme. David má dobrou práci, takže ani nemáme nárok na přídavky na děti."

 

Jak vybrat školku, která sedne vám i dítěti? 5 triků, které musíte znát
10 věcí, které by měla vaše dcera v 10 letech rozhodně znát!

Autor: sei TN.cz

Diskuze