Dennis a Lorraine Carver - 1
Zdroj: facebook.com
Štěstí v neštěstí

Manželé během střelby ve Vegas unikli smrti. Pak ale přišla těžká rána osudu! Neuvěříte, co se stalo

Manželé a rodiče dvou dcer byli na festivalu v Las Vegas zrovna v době, kdy se tam odehrál masakr, při kterém zahynulo mnoho lidí. Oni však vyvázli živí. Jejich štěstí se nakonec proměnilo v neštěstí. Přišla děsivá událost! Co se stalo?

3 fotky
Dennis Carver (52) a jeho manželka Lorraine (53) spolu byli krásných 22 let a měli dvě dcery. Byli zrovna na hudebním festivalu v Las Vegas, když se tam 1. října 2017 odehrála děsivá přestřelka. Zprávy o této hrozivé události oběhly celý svět. Pár masakr naštěstí přežil!

Dennis svou ženu během střelby chránil vlastním tělem. „Jejich láska byla nezištná,“ řekla jejich dvacetiletá dcera Brooke. Po návratu z Vegas se vrátili domů do Kalifornie a byli šťastní, že událost ve zdraví přežili.

Netrvalo však dlouho a štěstí celé rodiny se obrátilo v neštěstí. Dne 16. října měli Dennis a Lorraine autonehodu, při které jejich auto začalo hořet. V plamenech, které se nepodařilo ani po hodině uhasit, oba manželé zemřeli. Podle jejich mladší dcery Madison (16) je to osud, že zemřeli společně. „Nemohli bez sebe žít,“ řekla pro Los Angeles Times.

Týden po smrti rodičů se jejich dcerám stala zvláštní věc. Agent FBI z Las Vegas jim přivezl Dennisův telefon, který ztratil při střelbě na festivalu. Když ho Brooke zapnula, našla v něm stále všechny jeho fotky a zprávy. „Takto víme, že se na nás stále ze shora dívají a sledují nás,“ řekla.

Autor: mk

Diskuze