V tomhle domě žila rodina Natálie
Zdroj: Google Maps, Facebook
prásk.tv

Manželé adoptovali holčičku. Podvedli nás, je to trpaslík, tvrdí

Manželé z americké Indiany adoptovali v roce 2010 Natálii, které mělo být šest let. Později zjistili, že je výrazně starší, ale trpí trpasličím syndromem. Dívka měla rodině opakovaně vyhrožovat. Nyní rodičům hrozí soud za opuštění dítěte.

Adopce holčičky se proměnila v horor. Kvůli trpasličímu syndromu měřila Natálie jen 91 centimetrů. Zfalšované dokumenty a její vzhled tak rodinu oklamal a věřili, že adoptují šestileté dítě. Natálie údajně roky terorizovala celou rodinu. Měla jim dokonce vyhrožovat, že je během spánku ubodá.

 

Ženě měla dokonce nalít do kávy bělidlo. Když se jí zeptala, co to dělá, Natalia prý řekla, že ji chce otrávit. "Kreslila obrázky mrtvých členů rodiny. Museli jsme skrýt všechny ostré předměty. Vyskakovala z jedoucího auta, rozmazávala krev na zrcadlech," popsala pro Daily Mail.

 

 

Nové rodiče znepokojilo, když ji poprvé uviděli nahou. "Připravovala jsem jí vanu, když jsem si všimla, že má ochlupení. Hned mi bylo jasné, že je starší," uvedla matka Kristine. Manželé se tak rozhodli, že ji vezmou k lékaři, aby zjistili hustotu jejich kostí. Výsledky odhalily, že má dívka nejméně 14 let.

 

"Média mě vykreslila jako tu, která opustila své dítě. Pravda je taková, že o žádné dítě nejde," šokuje matka tří dětí. "Natálie je  žena. Měla už menstruaci a dospělé zuby. Nikdy nevyrostla o jediný centimetr, což se dokonce stává i u dětí s touto poruchou. Všichni lékaři potvrdili, že trpí vážným psychickým onemocněním, které lze diagnostikovat pouze dospělým," řekla.

 

Když se rodina bez nyní prý minimálně dvaadvacetileté Natálie odstěhovala do Kanady, v Indianě je obvinili ze zločinu zanedbání péče nezletilého dítěte. Rodinu nyní čeká soudní proces.

 

Netroufáte si na adopci nebo pěstounství? Slyšeli jste už o hostitelské péči?
Šokující příběh Johany, která chtěla adoptovat dítě

 

Autor: mik TN.cz

Diskuze