Simona Krainová
Zdroj: Instagram
To je dračice

Manžel Simony Krainové slavil narozeniny: Modelka si pro něj připravila dost zvrhlé překvapení!

Karel Vágner mladší oslavil narozeniny! A díky manželce a sexy modelce Simoně Krainové (45) to byl večer, na který charismatický vousáč jen tak nezapomene.

7 fotek
Modelka Simona Krainová má doma mladšího! Její manžel Karel Vágner oslavil 43. narozeniny, a tak bylo jasné, že se musí uspořádat pořádná party, na které nechyběli nejen blízcí přátelé, ale ani rodina. Večírku a příprav se účastnila dokonce i Simonina sestra Yvona (51).

 

Party se konala v centru Prahy v nejmenovaném klubu. Kdo by si ale pomyslel, že se jednalo o nudnou sešlost party ve středních letech, ten by se šeredně zmýlil. Modelka spolu s ostatními pro Karla přichystala opravdu velmi pikantní překvápko v podobě sličných, spoře oděných slečen!

Jestli šlo přímo o striptérky, nebo se slečny nakonec nesvlékly, ale zůstalo jen u tance, není tak úplně jisté. Spíš se ale lze přiklánět k první variantě. Každopádně na fotkách je vidět, že si Karel, sedící uprostřed mezi spoře oděnými slečnami, musel celé vystoupení pořádně užít. A Simona, jak je vidět, rozhodně nepatří mezi ty žárlivé a hysterické manželky, a tak svému muži dobrovolně dopřála pohled na jiná, sexy těla. Tomu se říká manželka snů!

 

Autor: bin

Diskuze