Za vše může dřevo

Manžel Musila z legendárního Áčka prozradil detaily zranění: Kdyby spadl na zem, mohly být následky menší

Těsně před Vánoci se moderátorovi Honzovi Musilovi (51) z legendárního pořadu Áčko přihodila vážná nehoda. Spadl ze žebříku, zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci. Jeho manžel Jakub uvedl, kvůli čemu je Musilovo zranění tak vážné.

5 fotek
Moderátor Jan Musil leží už od 21. prosince v nemocnici a nikdo neví, jestli po vážném zranění páteře nebude mít trvalé následky. Všichni, včetně fanoušků, se modlí, aby vždy dobře naladěný moderátor co nejdříve fungoval jako před tragickým pádem.

Jak se ví, Musil spadl ze žebříku v garáži. Následky nemusely být vzhledem k relativně malé výšce tak hrozné. Bohužel ale při pádu narazil na překážku. „Honza vylezl na žebřík, který mu podjel a on z něho spadl. My máme v garáži takovou dřevěnou překližku, kterou je garáž rozdělena na dvě půlky. A on, předpokládáme, spadl na její hranu. Kvůli tomu bylo to poranění tak vážné,“ prozradil eXtra.cz moderátorův manžel Jakub Gareth Bialý (28).

Z počátku to navíc vůbec nevypadalo, že by na tom Honza byl po pádu až tak zle. „Viděl jsem, že nohy má v pořádku, páteř také nebyla nějakým výrazným způsobem zlomená. Takže to nevypadalo, že to bude tak vážné. Bohužel se později ukázalo, že to bylo vážnější, než to na první pohled vypadalo. Šest hodin poté, co ho odvezli, už byl na operačním sále,“ upřesňuje Jakub, který se modlí, aby se jeho choť co nejdříve uzdravil a pokud možno bez následků. Jak to ale dopadne, ukáže až čas.
 

Autor: bin

Diskuze