Míša Tomešová - 1
Zdroj: Profimedia
Řekla, a bylo...

Manžel Míši Tomešové popsal sex, při kterém vznikl malý Jonáš: Řekla si o to!

Sex je přirozená věc, a to nejspíš ví i manžel Míši Tomešové (27) Roman (30). Proto když měl příležitost, neváhal ani vteřinu a fanouškům stručně a jasně popsal, jak a proč došlo k početí syna Jonáše.

5 fotek
Že děti nenosí čáp, ví kromě malých dětí nejspíš každý, a tak nikoho nepřekvapí, že aby vzniklo miminko, musí mu předcházet sex minimálně dvou lidí. Stejným způsobem to probíhalo i u Tomešových.

Míša Tomešová totiž před několika dny udělala na sociální síti živý stream, kde velmi otevřeně hovořila o svém druhém porodu a přípravách na něj. Na chvíli se ale do natáčení zapojil i manžel Roman, a tak se přítomní sledující dozvěděli možná trochu více, než by je původně napadlo.

Roman zavtipkoval na téma nikoli Jonáš a zrození, ale Jonáš a zplození. „Přišli jsme s maminkou z baru a ona mi úplně opilá řekla, abych ji oplodnil. A tak jsi přišel na svět, Jonáši,“ smál se Roman a Míša, která má často až nakažlivě dobrou náladu, s ním. Pokud tedy jednou uvidí tohle video Jonášek, bude se asi hodně divit, jaká byla maminka s tatínkem čísla!

Autor: bin

Diskuze