Tereza Mandzáková a Martin Šafařík
Zdroj: Nova.cz
SuperStar Konec lásky v SuperStar?

Mandzáková zuří: Šafařík se líbal s Debnárovou!

Šesté finálové kolo mělo hořký konec pro finalistku Kristínu Debnárovou (16), která ze soutěže vypadla. Tragický dopad to ale bude možná mít i pro její kolegy Terezu Mandzákovou (18) a Martina Šafaříka (21)...

Tereza Mandzáková a Martin Šafařík již několik týdnů tvoří pár, ale moc dlouho už to možná trvat nebude. Pohádali se totiž kvůli polibku, který dal Šáfa na rozloučenou Kristínce.

"Políbil jsem ji, protože potřebovala podporu. Nechápu, proč to Terce tak vadí," snažil se Šafařík omluvit skrz web Prásk.tv své vrhnutí se na Debnárovou. "Ale dal jsi jí pusu na pusu!" zuřila Mandzáková.

Šesté finále jsme sledovali v online přenosu s exkluzivním komentářem Davida Biska a unikátními pohledy do zákulisí

"Já to mám v krvi, potřebuju se hádat, a tak občas vyvolávám konflikty. Třeba sexy tanečnice, které měl Martin na vystoupení, mi nevadily, ale tohle..." dodala Tereza. Martin v jednu chvíli kvůli její žárlivosti ztratil nervy a vzteky zahodil podpisové kartičky. Milenci ze SuperStar si asi dnes v noci budou mít o čem povídat...

Podívejte se na druhé vystoupení Kristíny Debnárové v šestém finálovém kole:

ČTĚTE TAKÉ:

Martin Šafařík exkluzivně: Vzpomíná na svou první lásku!

Už příští neděli budou televizní diváci rozhodovat o osudu TOP 6 finalistů nové éry SuperStar. Téma sedmého finále bude velmi romantické - love songs. Speciálním hostem večerního Rozhodnutí bude hitmaker Michal David. Komu se zamilované písně stanou osudnými, bude jasné už 5. května.

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících.

Tereza Mandzáková a Martin Šafařík

 

ČTĚTE TAKÉ:

Obavy Šafaříkovy maminky: Terezka se mi líbí, ale bydlí daleko
SuperStar: Tereza a Martin. Jak dlouho to hrdličkám vydrží?
VELKÉ LÁSKY v SuperStar: Komu se zapalují lýtka?

Autor: mivr

Diskuze