Nadal se ani nenadal a bylo!

Maminka ztratila na tenisovém zápase malou dcerku. To, jak se zachoval Rafael Nadal, vás dostane!

Všichni ví, že Rafael Nadal je výborný tenista, který drtí jednoho soupeře za druhým. Na jednom z exibičních zápasů ukázal, že je i skvělý člověk. Jeho džentlmenské gesto vás přímo dojme!

Tenisová superstar Rafael Nadal se právě chystal na podání v exhibičním zápase ve čtyřhře, když vtom si všiml, že v hledišti se něco děje. Televizní kamery zachytily vystrašenou matku, která marně volala jméno své dcerušky, jež se jí během zápasu ztratila. Nadal se v ten moment zachoval jako pravý džentlmen. Odmítl podávat a dal prostor k tomu, aby se ztracená Ciara mohla najít.

Vše nakonec dobře dopadlo. Malá blondýnka se našla. Stála jen pár řad dál od své matky. Televizním divákům se pak naskytl dojemný moment, kdy maminka svou nalezenou holčičku šťastně objímá. Celá tribuna věnovala Nadalovi obrovský potlesk. I díky němu se Ciara pomohla najít.

Štastné shledání matky s dcerou všechny dojalo. Dokonce i tenisového bouřliváka Johna McEnroeva, který byl Nadalovi soupeřem. Kamery zachytily, jak si z tváře utírá symbolickou slzičku.

 

 

Autor: bk

Diskuze