Sally Stevens - 1
Zdroj: Twitter
Povedený vtip

Dívka řekla své matce, že je trapná! Svých slov brzy litovala

Každý má období, kdy se za své rodiče stydí a přijde mu trapné, aby ho vyzvedávali ze školy nebo naopak přiváželi. Dcera Sally Stevensové se jí to nebála říct, ale máma si to převzala po svém!

Dívka své matce už několikrát jasně řekla, že si nepřeje, aby pro ni chodila nebo jezdila před školu, z toho důvodu, že ji prý ztrapňuje a ponižuje. Každopádně Sally této situace dobře využila a proti dceři to celé obrátila.

Matka jela během obědové přestávky pro dceru do školy s tím, že jí odveze na lékařské vyšetření. Když matka dorazila před školu, vystoupila z auta s papírovou taškou přes hlavu a ještě na tom měla pastelkami dokreslený obličej.

Sally pak celou situaci nastínila pro Leicestershire Live: „V ten den už překročila jistou hranici a nazvala mě trapnou příliš mockrát. Udělala jsem tu šílenost a na hlavu jsem si dala pytel, aby mě teda nikdo neviděl."

Dcera z toho nebyla vůbec nadšená, ale postupem času se tomu dokázala zasmát a i se podle všeho z toho poučila a své matce již stále neopakuje, jak je trapná. Protože jediné, co bylo opravdu trapné, byl ten pytel na hlavě, který si z recese vzala.


 

Autor: nat

Diskuze