Chlapec s cedulí
Zdroj: facebook
Dojemné a krásné

Chlapec přišel s cedulí na policejní stanici. Když si strážník přečetl vzkaz, musel dítě dojetím obejmout!

13. 11. 2018

Chlapeček přišel na policejní stanici s důležitým vzkazem na krku. Policisté něco takového do té doby nikdy neviděli. Co měl malý chlapec na ceduli napsáno?

3 fotky
Možná si ještě pamatujete na nedávné protesty, nepokoje a demonstrace, které probíhaly ve městě Charlotte v Severní Karolíně. Velmi napjatá atmosféra tam zavládla poté, co místní policie zastřelila Keitha Lamonta a mezi policií a tamními obyvateli černé pleti vypukly velké rozepře. V ulicích panoval strach a nikdo se v Charlotte necítil bezpečně.

Pětiletý Jayden Hooker je na první pohled jen obyčejný chlapec a napadlo by vás, že situace ve městě jde v jeho nízkém věku zcela mimo něj. Nenechte se ale mýlit. Jayden je sice malý chlapec, ale na celou situaci má svůj vlastní názor a rozhodl se dát všem najevo, co si myslí.

Když se totiž Jayden dozvěděl, že byl postřelen další policista, hodně ho to zasáhlo. Měl už plné zuby věčných bojů a navíc prý kvůli hluku nemohl v noci spát. Proto poprosil svou maminku, aby ho odvezla na policejní stanici, kam nakráčel s cedulí na krku, na které byl nápis – objetí zdarma. Policistům vyjádřil své díky za vše, co pro jejich město dělají a obdaroval je koblihami. Strážci zákona neváhali a výzvu na chlapcově krku s radostí přijali. Nikdo z přítomných se neubránil dojetí. Po tak krušných časech to bylo velmi milé gesto plné podpory.

Autor: mic

Diskuze