Michael Komape - 1
Zdroj: facebook.com
Smutná tragédie

Z TOHO MRAZÍ: Chlapec (†5) šel ve škole na toaletu. Do třídy už se ale nevrátil! Zbyla po něm jen ruka

Pětiletý chlapec si ve škole odskočil na toaletu. Když se dlouho nevracel, šel ho učitel hledat. Už bylo ale pozdě. Rodiče se nyní soudí.

5 fotek
Michael Komape (†5) z jihoafrické provincie Limpopo byl dobrým žákem základní školy. Jednoho dne však záhadným způsobem zmizel poté, co si odskočil po vyučování na toaletu. Bohužel se z ní už nevrátil.

Velký šok nastal, když nalezli utopené mrtvé tělíčko v latríně. Učitel smutnou zprávu zavolal jeho matce Rosině. Ta okamžitě přispěchala do školy, a když došla na oné místo, viděla jen chlapcovu ruku. Bez těla! Žena z hrůzného nálezu omdlela a celá její rodina se ze šoku do dnes nevzpamatovala.

Rosina a její manžel James se rozhodli, že to nenechají jen tak, a zažalovali ministerstvo školství, které viní z odpovědnosti. Rodiče tvrdí, že školní toalety byly zničené a nebyly vhodné k užívání. Už vůbec né pro děti!

Podle televize BBC také podali žalobu na učitele, protože jednal nedbale v rozporu s ústavním právem žáků. Obžalovaní se však brání, že smrt dítěte byla pouze nešťastnou nehodou a nikoliv následkem nedbalosti. Incident vyvolal pobouření v Jižní Africe a úřady, které případ řešily, sklidily kritiku veřejnosti. Konečný rozsudek zatím nebyl vynesen.

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?
Jaká jste matka? Dítě na obrázku ohrožuje 11 věcí - najdete je všechny?

Autor: ham

Diskuze