Rachel Brookes - 1
Zdroj: Profimedia
Nic záviděníhodného

MÁLEM UMŘELA. Zoufalá žena má tak obří ňadra, že se jí pokusila zabít!

Rachel Brookes (43) je majitelkou neskutečně velkých předností. Její prsa váží neuvěřitelných 22 kilogramů! Jednou jí i málem zabila, když kvůli nim skončila v bezvědomí!

4 fotky
Rachel Brookes z anglického Wolverhamptonu má to, co by většině žen bohatě stačilo tak v desetinové podobě - neskutečně monstrózní prsa. Nebylo tomu tak ale vždy. Rachel má pět dětí a s každým dítětem se její prsa masivnim způsobem zvětšovala, zvětšovala a... zvětšovala.

Došlo to tak daleko, že šla k doktorce na mamograf s podezřením, jestli to není rakovinu prsu. Nemoc se naštěstí nepotvrdila, nádor se žádný nenašel, ale kdž Rachel prsa zvážili, zjistilo se, že váží šokujících 22 kilo! A to už je tedy sakra velká zátěz. Rachel je tak v mnoha aktivitách svými ňadry velmi omezována. A dokonce i natolik, že jí někdy ohrožují na životě.

Tyhle obří 'balony' neuvěřitelné velikosti M, jí jednou opravdu skoro zabily. Rachle byla s dětmi v zábavním parku. Když šli na horskou dráhu, bezpečnostní zařízení jí zmáčklo natolik, že se začala dusit vlastními ňadry. Během jízdy upadla do bezvědomí a nakonec skončila v nemocnici. A jak to má s podprsenkami? Ty si musí necávat speciálně šít na míru! Jedna podprsenka ji tak vyjde v přepočtu asi na šílených 4 tisíce korun! Měla by se možná proto zamyslet, jestli by se jí nevyplatilo investovat do chirurgického zmenšení prsou, určitě by to v jejím případě nebyly vyhozené peníze...

Autor: bin

Diskuze