Yana - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Jing a jang

GALERIE: Tohle malé koťátko má dvě tváře! Majitelka je ale na jedinečný vzhled své kočky pyšná

V tomto případě by se opravdu dalo mluvit o hříčce přírody. Tento kocourek se stal právem hvězdou internetu. Jeho jméno je Yana a mluví se o něm jako o kočce se dvěma tvářemi.

7 fotek
Kocourek žije v Bělorusku se svojí majitelkou, kterou je Elizabeth Shinkareva. Je mu teprve 7 měsíců a už si získal srdce tisíců lidí. Může za to jeho neobvyklý vzhled. Jeho tvář je totiž rozdělala přesně ve středu. Jedna její půlka zrzavá a druhá černá. Elizabeth o svém kocourkovi mluví jako přírodním zázraku.

Elizabeth tak svého zvířecího miláčka pořád fotografuje. Ještě aby ne, tak ojedinělý úkaz se musí přeci zdokumentovat. Yana je ale celkově krásně zbarvený. Pod svojí dvoubarevnou hlavičkou má bílou náprsenku, která jeho vzhledu přidává ještě více na zajímavosti. Na první pohled vám bude jasné, že tady na tom tvorečkovi si příroda opravdu vyhrála.

Každý milovník koček se musí na první pohled do tohoto mrňouska zamilovat. Elizabeth musí být náležitě pyšná, že zrovna ona je majitelkou takového krasavce. Nejkrásnější na jejich společném soužití je prý ranní vstávání, které oba dva milují a při kterém se vzájemně mazlí.

Autor: mic

Diskuze