Gandalf
Zdroj: Facebook official
Ach ta podoba...

FOTO: Novorozeně vypadá jako Gandalf! Podoba je skutečně zarážející

Přáli jste si někdy vidět zmenšenou verzi Gandalfa z Hobita? Takhle vypadá jeho dětská kopie, která jako by mu z oka vypadla!

10 fotek
Už se vám někdy stalo, že jste viděli nějaké dítě, které vypadalo jako váš oblíbený herec, zpěvačka, nebo jiná mediálně známá osobnost, či postava, kterou herci ztvárnili? Na ulici běžně potkáte člověka, který vám připomíná nějakou celebrity a kolikrát ho mylně oslovíte a požádáte o podpis. Pak nastává ta trochu trapná chvíle, kdy dotyčný musí přiznat, že vlastně není ten, koho jste záměrně oslovili.

V tomhle případě se vám to ale nejspíš nestane. Podoba se totiž týká pouze miminek, které pravděpodobně ještě ani nemluví, ani nechodí, natož aby se uměla podepsat, takže se můžete pouze kochat jejcih neskutečně roztomilou podobou. Od Jamieho Olivera, Gandalfa až po Jay-Zho a Putina - taková plejáda známých tváří je zde k dispozici!

Ať už vypadají stejně, nebo mají podobný výraz ve tváři, ta podoba se prostě nedá zapřít. Je jasné, že většina z nich byla vystylizována záměrně tak, aby dané osobnosti podobné skutečně byly. Musí se ale uznat, že tohle se vážně povedlo! Podívejte se sami v galerii!

 

Autor: mak

Diskuze