Ala’a skyy, Rihanna
Zdroj: Profimedia, Tyra Banks
Prásk.tv

Malá dvojnice Rihanny válcuje internet. Chtějí ji na přehlídková mola

Fotku neznámé dívky zveřejnila na Instagramu světová topmodelka Tyra Banksová (45) a označila u ní Rihannu (31). Malá dívenka totiž vypadá úplně jako ona. Banksová ji chce teď zajisté dostat na přehlídková mola. Ze sociálních sítí prozatím bezejmenné holčičky je vidět, že pochází z obyčejných poměrů. Otočí se jí teď život o 180 stupnů?

12 fotek
„Skoro jsem upustila telefon. Jak je to jen možné?“ napsala Rihanna na svůj Instagram, kde zveřejnila její snímek. Na neznámou holčičku přišla Tyra Banksová, která vlastní licenci na show Amerika hledá topmodelku. Dá se tedy předpokládat, jaké má s malou kopií Rihanny plány.

Na dvojnici Riri přišlo i několik dalších celebrit, které zůstaly, stejně jako barbadoská zpěvačka, zírat s otevřenou pusou. Někteří si nejprve mohli myslet, že se jedná o fotografii ze zpěvaččiného dětství.

Na Instagramu objevila pak holčičku třeba kamarádka Meghnan Marklové, Priyanka Choprová nebo topmodelka Miranda Kerrová. Dívce, která se na Instagramu jmenuje IamHoneyy, může kontakt s hvězdami takového formátu zásadně pomoci.

Kerrová v roce 2007 podepsala smlouvu se značkou Victoria's Secret a je jednou z nejúspěšnějších modelek na světě stejně jako Banksová. Na snímku, který hvězdy zveřejnily, dívka sedí na zadní sedačce auta a má na sobě bílé tričko se slunečnicemi. Na Instagramu má napsáno, že je dětská modelka. O úplnou amatérku se tedy zřejmě nejedná. O tom, že jí pomohou slavné tváře, se jí ale určitě nesnilo.

Ta podoba! Fotograf kombinuje portréty členů rodiny a ukazuje sílu genů
Neuvěřitelná podoba! Tahle holka ze sebe vykouzlí dvojnici libovolné hvězdy

Autor: Han

Diskuze