Slováci válí

Oblíbený rapper Majk Spirit vystupuje v novém VIDEOKLIPU! Se Suverenem vás ujistí, že „život je hra!“

Rapeři Majk Spirit a Suvereno jsou už dlouhou dobu jedni z největších hvězd slovenského, ale i českého hip hopu. Fanoušci jejich písně milují, neobsahují totiž žádné silácké řeči, ale jsou plné pozitivní energie. Stejně jako skladba Život je hra, na kterou si oba rapeři pozvali zpívajícího Samuela Tomečka.

Suvereno a Majk Spirit jsou už dlouhá léta přátelé. Když proto Suvereno chystal novou desku Hra, bylo jasné, koho osloví na spolupráci. Skladba Život je hra obsahuje kromě rapu i zpěv. Ten obstaral Samuel Tomeček, který s oběma interprety dobře zná.

“Velmi rád se Suvem spolupracuju. Začíná být pravidlem, že jsem součástí jeho alb a on mých. S Majkem jsme spolupracovali na křtech jeho desky Nový člověk a tohle je naše první hudební spolupráce na songu,“ uvedl Tomeček.

Videoklip, který minulý týden spatřil světlo světa a jehož cílem je předat pozitivní energii, se natáčel v Čechách i na Slovensku. Objevily se v něm historické prostory Primaciálního paláce a také Městského divadla ve Znojmě. Zatím se těší skvělých ohlasů a na Youtube ho vidělo už přes 130 000 lidí.

Autor: bk

Diskuze