Majk Spirit nazpíval písničku Karla Gotta
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
prásk.tv

Majk Spirit chtěl vzdát hold Karlu Gottovi. Neúcta, křičí fanoušci

Slovenský rapper Majk Spirit podle fanoušků zneuctil památku Karla Gotta. Předělal jeho skladbu Navždy mladý a posteskl si na instagramu, že nestihl se zpěváckou legendou spolupracovat na společném projektu. Jeho song sklidil ostrou kritiku a znechucení.

"Spiritovka pro Gotta," napsal ke své nové skladbě slovenský rapper Majk Spirit. Píseň Navždy mladý převzal od Karla Gotta a upravil ji. Tímto krokem chtěl vzdát hold více než čtyřicetinásobnému Slavíkovi, který zesnul 1. října.

 

"Snil jsem o spolupráci s tímto legendárním Mistrem, poslední rok jsem se o to i snažil a bylo to na dobré cestě. Když jsem se před pár týdny dozvěděl, že nás Karel opustil, představoval jsem si, že pracujeme na společném songu. A vznikla skladba Navždy mladý," napsal rapper na instagramu.

 

Jeho gesto ale nepadlo na úrodnou půdu. Nejen fanoušky Karla Gotta nový song pobouřil a znechutil. "Nestydíš se trochu?" zeptal se Spirita na instagramu Jozef. "Tohle není pocta, ale učebnicová neúcta vůči hudbě," dodal Dominik.

 

Negativními ohlasy se to hemží i v komentářích pod videem na youtube. "Sebereflexe je něco, co tu nehrozí," zkritizoval Spirita jeden z uživatelů. "Podle mě je tahle písnička podlá. Připadá mi, jako by chtěl na zesnulém Karlovi nasbírat zhlédnutí a lajky," napsal jiný.

 

Nejkrásnější citáty Karla Gotta: O práci, optimismu i radosti ze života
Oblíbená jídla Karla Gotta: Miloval maso i exotiku RECEPTY

Autor: sei TN.cz

Diskuze