Vzkazy pro Leoše
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Leoš Mareš
Prásk.tv

Machroval a urážel! Leoš Mareš tahá špínu sám na sebe a kaje se

Leoš Mareš (43) začal pozvolna moderovat už v roce 1998. Od té doby uběhla už pěkná řádka let. V současné době je jeden z našich neúspěšnějších moderátorů vnímán jako pokorný muž. Koná dobré skutky, peníze dává tam, kde jsou dle něho potřeba a vše kolem něj je maximálně pozitivní. Bývaly ale doby, kdy mu úcta k lidem chyběla. Mareš se za minulost nestydí a demonstruje to na příbězích, které zveřejňuje na Instagramu. Na omluvu totiž není nikdy pozdě.

11 fotek
Sem tam se stává, že slavný člověk pozornost veřejnosti zkrátka nezvládne a nabude dojmu, že brzy ovládne svět. Zřejmě to se kolem dvaceti let stalo Leoši Marešovi, jemuž fanoušci posílají historky, které v některých případech nejsou příliš hezké.

V roce 2006 jeden fanoušek vyrazil na zápas ČR - Itálie do německého Hamburku, kde nemohl najít parkoviště s autobusem odjíždějícím zpět.

„Potkal jsem vás tehdy dost namyšleného a slávou pyšnícího se týpka. Ptal jsem se vás, zda nevíte, kde by mohlo být pískové parkoviště. Řekl jste mi, že co je vám jako do toho, že vy jste tam ve Ferrari,“ zveřejnil Leoš příběh svého příznivce na Instagram a dodatečně se omluvil. Omluva padla na jeho sociální síti vícekrát.

„Stála jsem u baru a ty jsi namistrovaně přišel a div mě neodstrčil stylem – uhni krávo. Kamarádce jsem řekla, co je to za debila v tom zeleným nátělníku. Ona se div nepodělala štěstím. Prý jsi přece Leoš Mareš,“ zní další story z minulosti.

Takových pecek má Leoš Mareš daleko víc a my vám přinášíme jejich souhrn. V celém znění si všechny můžete přečíst v naší galerii.

MasterChef: Arogance soutěžícího vykolejila nejmladšího z porotců!
TEST: Máš sklony být arogantní?

Autor: Han

Diskuze