Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram
Pozdě bycha honit

Má čisté SVĚDOMÍ? Veronika Kopřivová začala tvrdě bránit svůj e-shop. Co lidem nabídla?

Veronika Kopřivová (26) se už pár týdnů potýká se zájmem České obchodní inspekce o její e-shop s oblečením. Nekalé praktiky se teď ale snaží obhájit, co to jde! Co vymyslela?

7 fotek
Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová už v dobách, kdy ještě netvořila s hokejistou pár, rozjíždělá podnikání v oblasti módního průmyslu. Zboží ale tenkrát příliš na odbyt nešlo, a tak až sláva spojená s novým vztahem přinesla i své ovoce v podobě obrovské poptávky.

Veronice Kopřivové ale fanoušci hodně vyčítají, že má zboží po pár minutách vždy vyprodané, že asi objednává málo kusů a také je terčem kritiky za to, že nereaguje rychle na zprávy na sociální síti. Jenže to není ten hlavní problém. Mračna se nad modelkou stahují kvůli České obchodní inspekci, které se zvláštní podnikatelské praktiky krásné blondýnky nelíbí. Nejen, že ke zboží nevystavuje ze zákona povinný doklad o prodávaném zboží, ale navíc jí na e-shopu chybí řada informací, které také musí být veřejně přístupné.

A tak se asi modelka zalekla a rozhodla se co nejvíce očistit alespoň před svými fanoušky a zájemci o zboží v e-shopu. Na sociální síti lidem navrhla, že jim ráda v online streamu vysvětlí, jak funguje její e-shop. Dokonce jim nabídla, aby si vybrali den, kdy se má onen stream uskutečnit. Je to tak pravděpodobně reakce na kauzu s ČOI. Možná se Veronika bojí, že nechvalnou reklamou přijde o kšefty, a tak kolem sebe začala nenápadně kopat. O čemž vypovídají i vyjmuté části z Bible hovořící o lásce k nepříteli, které Veronika symbolicky zveřejnila... Tušíte, co to znamená?

Autor: bin

Diskuze