Zdroj: Prásk!
Slušná sumička

LUXUSNÍ ZÁSNUBY zamilovaného Rytmuse: Prsten ho vyšel na pořádný balík!

7. 11. 2018

Rok se s rokem sešel, a jak se Rytmus (42) rozešel, tak se také zasnoubil. Jeho vyvolená Jasmina Alagič (29) dostala k zásnubám nádherný prsten, který rozhodně nelze řadit mezi nějaké obyčejné šunty.

8 fotek
Před půl rokem jejich vztah praskl,a teď se budou brát! Řeč je o rapperovi Rytmusovi a jeho krásné nyní už snoubence a moderátorce Jasmině Alagič. Pro tu byl letošní rok opravdu zlomový. Díky moderování SuperStar se zapsala i do paměti českých diváků, dala se s Patrikem dohromady, účinkuje ve slovenské Tváři a teď se dočkala toho nejcennějšího - zásnub.

A k zásnubám neodmyslitelně patří klenot, který muž navlíkne na prsteníček své nastávající, která se sňatkem a vidinou společně stráveného zbytku života souhlasí. Zásnubami i krásným prstenem se pak pár nezapomněl pochlubit. A podle informací Extra.cz klenotníci odhadují, že zásnubní prsten, který Rytmus koupil Jasmině, mohl stát okolo 250 tisíc korun!

„Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se to v Bosně ve městě Tuzla kolem půlnoci na jejím oblíbeném místě. Do poslední sekundy netušila, že ten prsten u sebe mám od čtvrtka. Bylo to nádherné a tak přirozené. Na tenhle moment jsem čekal celý svůj život a řeknu vám, že pokleknout před ženou svého života a požádat ji o ruku je nepopsatelný a nejhezčí pocit, jaký jsem kdy zažil,“ popsal vzácný okamžik a pocity svého života Rytmus, pro kterého je prsten za čtvrt mega nic oproti tomu, jak moc Jasminu miluje a ona jeho.
 

Autor: bin

Diskuze