Ondřej Gregor Brzobohatý, Taťána Gregor Brzobohatá - 1
Zdroj: Profimedia
Žádná garsonka

FOTO: Luxusní byt, ve kterém žili Kuchařová s Brzobohatým je na prodej! Částka vám vyrazí dech

14. 9. 2018

Hnízdečko lásky známých manželů Ondřeje Brzobohatého (35) a Taťány Kuchařové (30) je na prodej. Luxusní byt, který je takřka v centru Prahy, stojí opravdu balík.

8 fotek
Ondřej Brzobohatý a Táňa Kuchařová se stěhovali. Byt na pražském Smíchově nedaleko Petřínské rozhledny je na prodej. Pár v něm byl několik let pouze v podnájmu. Teď se ale nejspíš majitel rozhodl ho prodat, a tak museli pryč. „Ten byt má 6 pokojů a majitel za něj chtěl 30 milionů korun,“ prozradila pro Extra.cz sousedka známého páru.

Ta prý také tvrdí, že za byt platil Brzobohatý s Kuchařovou kolem 20 tisíc měsíčně, což je za luxusní mezonet, který leží na kraji centra Prahy, na dnešní poměry celkem překvapivě nízká částka.

Jak už bylo zmíněno, podle sousedky chtěl majitel za byt 30 milionů. Realitní kancelář ho ale nyní prodává za částku 24,5 milionu. Byt ve čtvrtém patře o rozloze 188,6 metru čtverečních imponuje velký obývacím pokojem, dvěma koupelnami, velkou ložnicí, šatnou, pracovnou a terasou do vnitrobloku. manželé si tu tedy, pokud nebyli zrovna na cestách, jistě nežili špatně. Kde však mají své útočiště teď, zatím není jasné.

Autor: bin

Diskuze