Ples v Opeře
Zdroj: TV Nova
Co se tam právě děje?

Luxus, přehlídka honosných rób i faux pas! Takhle probíhá luxusní ples v Opeře!

Nejluxusnější galavečer v Česku právě začal. Jak si hosté užívají honosnou atmosféru plesu v Opeře? Co mají celebrity za róby a kdo šlápl vedle? Podívejte se!

32 fotek
Ples v Opeře je tradičně přehlídkou celebrit a honosných rób. Letošní téma je Velká Británie. Jak se podle toho české hvězdy oblékly? Na to se můžete podívat už teď v galerii.

Největší společenskou akcí provází Marek Eben a v sále je už teď velmi příjemná a přátelská atmosféra. Hosté ochutnávají dobroty na talíři a přitom poslouchají dění na pódiu.

V Opeře vystoupil britský herec Tom Ridley, který zarecitoval Shakespeara, konkrétně Večer tříkrálový, a to ve staré angličtině.

Simona Krainová měla na přípravu asi dvacet minut. Poznali byste to? Přestože vypadala výborně, bez faux pas se její outfit neobešel. Přímo před kamerou jí totiž spadla náušnice. A ne poprvé a naposledy! Náušnice jí totiž padají celý večer. I tak se o ní ale šušká, že je královnou plesu!

Pavlína Němcová nikde nemohla sehnat dokonalé šperky, a tak si je vyrobila sama. Na ples ji doprovodila neteř. Pavlína se ale do nočních hodin nezdržela a ples již opustila. Manželé Hejlíkovi uspali doma syna a vyrazili si zatančit – poprvé v životě. Veronika žila devět let v Londýně, a tak je jí Velká Británie blízká. Manželé před kamerou zavzpomínali na to, jak se seznámili přes internet. 

Zorka Hejdová oslnila všechny přítomné svou odvážnou róbou. Ze šatů jí totiž nápadně vykukovalo ňadro. S manželem Mírou se svěřili, že před plesem prso lepili k šatům páskou na koberec.

Hosté si užívají tance, jedí cukrovou vatu a napjatě čekají, komu se stane nějaké faux pas. Také se neustále fotí. Iva Pazderková svou róbu oživila korunkou. Připadá si prý jako princezna, i když trochu stará.

Moderátorka TV Nova Petra Svoboda zvolila bílou barvu své róby a šperky značky Halada. To, že je nemocná, by asi nikdo nepoznal. Přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková jako módní znalkyně oblékla rudé šaty. Splývání s červeným kobercem tak bylo nejspíš záměrem. 

A jak je to se striktně předepsaným dress codem? Musel už někdo opustit prostory Opery? Zatím ne! Zdá se, že hosté se připravovali důkladně a během večera dodržují i etiketu. 

Vendula Svobodová vydražila dres Davida Beckhama za 400 000 Kč. Peníze půjdou na charitu. 

Celou akci můžete sledovat v živém přenosu ZDE.

Autor: niž

Diskuze