Lunetic
Zdroj: Oficiální zdroj
Trefili se a budou z kluků hvězdy?

Lunetici se vrací! V novém projektu vybrali své nástupce

Témata / Lunetic, skupina, hudba, muzika

V historii české i slovenské popmusic se jim jako jediným podařilo vytvořit fanouškovskou mánii v obou zemích a udržet ji roky. Nejúspěšnější boyband je zpět a to rovnou ve Slovensko-česko-britském projektu.

6 fotek

Talentovaní kluci ze Slovenska a Čech ve věku 15 - 20 let se mohli přihlášovat na dva castingy do neděle 21. září. Konkurzy do světového boybandu, kterému pomohou prorazit ve světě anglické hudební kapacity Denis Ingoldsby a Andrew Murray, už také proběhly.

Aby se v mentalitě i talentech zdejších umělců Ongoldsby a Murray snadněji zorientovali, společně s českou produkcí si přizvali do projektu dva speciální hosty - dvojici supervizorů Vaška Jelínka a Aleše Lehkého, členy historicky nejúspěšnějšího boybandu v Čechách i na Slovensku, skupiny Lunetic. Ti v současnosti vystupují spolu s kolegou Davidem Škáchou v novém složení - v doprovodu živé kapely.

Kromě toho se oba uchytily i mimo Lunetic, Vašek jako hudební producent ve vlastním nahrávacím studiu, Aleš jako moderátor, mimo jiné známý i díky moderování pořadu Snídaně s Novou. "Jsem rád, že se mohu stát součástí něčeho nového, co má smysl," říká na nečekané pozvání frontman Luneticu Vašek Jelínek.

Jaká byla reakce jeho kolegy Aleše Lehkého? "V první chvíli jsem jen řekl - Já? Vážně? Později mi produkce castingů vysvětlila, že kdo jiný by měl "spoluvybírať" novou chlapeckou skupinu, než členové té nejúspěšnější u nás? K tomu dva hvězdní producenti, šance něco vidět, zažít, naučit se ... "

Autor: mivr

Diskuze