Luke Perry - 2
Zdroj: Profimedia
oblíbený herec

Luke Perry se rozloučí s diváky! V televizi se objeví naposledy

Diváci budou mít poslední šanci vidět Luka Perryho v jeho roli v seriálu Riverdale, který vysílá americká stanice CW. V něm hrál Freda Andrewse, otce jednoho z hlavních hrdinů. Bude to hercova poslední televizní role, kterou si měl možnost za svůj život zahrát.

Oblíbený herec Luke Perry zemřel 4. března 2019 poté, co měl mozkovou mrtvici. Vzpomínali na něj nejen jeho kolegové ze seriálu Beverly Hills, ve kterém ztvárnil postavu Dylana McKaye, ale také herci ze seriálu Riverdale. Perry v něm hrál Freda Andrewse, otce hlavní postavy Archieho, informovalo CBS News.

 

V seriálu, který vysílá americká stanice CW, byl Perry od první epizody a diváci jeho postavu měli velmi rádi. Teď se s ním budou moci rozloučit ve středu, kdy se herec objeví v seriálu naposledy. "Tento týden v Riverdale je poslední epizoda, kterou Luke natočil. Jako obvykle, Fred předá Archiemu slova moudrosti. Úžasný, opravdový moment mezi otcem a jeho synem. Přál bych si, aby tyto scény trvaly věčně," napsal na twitter Roberto Aguirre-Sacasa, výkonný producent Riverdale.

 

11 fotek

 

Už dříve se mluvilo o tom, že by se chtěli tvůrci rozloučit s Perrym tak, aby si ho všichni mohli dobře zapamatovat. "Víme, že to musíme nějakým způsobem řešit, ale dáváme si trochu času a prostoru, než přijdeme na nejlepší způsob, jak ho uctít…Jeho duch, který byl velkorysý, moudrý, živý, doufáme, že naplní každou epizodu, takže v naší mysli každá epizoda po zbytek Riverdale bude mít v sobě trochu Luka," řekl televizi ET Aguirre-Sacasa.

 

I když se na televizních obrazovkách Luke Perry ukáže naposledy, lidé ho budou moci vidět v létě ještě v kině, kde se objeví ve filmu Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu. V něm hraje v hlavní roli Leonardo DiCaprio a Brad Pitt.

Autor: reg

Diskuze