Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Musí si vybrat

TO NEČEKAL: Míša Ochotská postavila Rosola před životní rozhodnutí! Co udělala?

Míša Ochotská (32) dala Lukášovi Rosolovi (31) nůž na krk. Musí si vybrat buď a nebo. Co po něm blondýnka chce?

10 fotek
V nedávném rozhovoru pro deník Blesk se Lukáš Rosol nechal slyšet, že čeká, jak se situace v manželství s Michaelou Ochotskou vyvine. Posléze také dodal, že momentálně, to na žádný šťastný návrat nevypadá a že se mu zdá, že to takhle bývalé moderátorce vyhovuje. Reakce z Míšiny strany na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat.

Nakonec to totiž vypadá, že Ochotskou ani tak netrápí Rosolova nevěra jako jeho kariéra profesionálního tenisty. Podle deníku Šíp prý Míšina blízká kamarádka prozradila, že Michaela zatím o žádný návrat nestojí. Z jejích slov vyplynulo, že moderátorka byla na veškerou výchovu syna Andrého sama. A to se podle Ochotské nezmění, dokud se bude Lukáš věnovat tenisu na profesionální úrovni.

Pro Lukáše Rosola to tak znamená jediné. Buď se rozhodne pro jeho celoživotní vášeň, kterou je jeho milovaný tenis a nebo bude otcem a manželem na plný úvazek. To je opravdu velmi těžké rozhodnutí a tenista se ocitl v nezáviděníhodné situaci. Snad všechny bouřlivé emoce brzy odplynou , Míša se trochu umoudří a oba dva najdou kompromis, který by vyhovoval všem.

Autor: mic

Diskuze