Lucie Gelemová a Felix Slováček
Zdroj: Instagram
Kdo ji nutí?

Lucii Gelemovou tlačí do kouta. Měla bys mít s Felixem MIMINKO!

Lucie Gelemová (37) si momentálně užívá dovolenou se svým o mnoho let starším partnerem Felixem Slováčkem (75). Samozvaná umělkyně se hrdě prsí do objektivu a ukazuje jak je šťastná. Nejednoho fanouška už napadlo, proč spolu ti dva ještě nemají miminko. Lucii už není zrovna dvacet a Felix by to jistě ještě zvládl.

Felix Slováček má dosud děti tři. S Lucií Gelemovou si momentálně užívá dovolenou v Egyptě, a tak se nabízí otázka, zda nechce mít čtvrté dítě s ní. Felix by to zajisté ještě zvládl, jelikož je po boku vážené umělkyně plný života.

A nalejme si čistého vína. Lucii bude za tři roky čtyřicet a už má nejvyšší čas. Nejen, že jí tikají biologické hodiny, ale tlak musí zákonitě cítit i od fanoušků.

„Teď už stačí, abyste si pořídili dítě,“ píše jeden z příznivců na sociální síti. „A co takhle společný potomek? Měli byste mít miminko,“ říká další. „Hlavně ať na sebe dává pozor, ať to s ním nepraští. Není už žádný mladík,“ dodává třetí diskutér.

Zda v sobě již Lucie nosí malého saxofonistu, ví jenom ona sama. Život by pak ale měla jako v pohádce. Felix je přeci jen zkušený tatík.

Věkový rozdíl mezi partnery: úchylka nebo láska?
Učitelka a mladý student! Co říkáš na takové vztahy?

Autor: Han

Diskuze