Zdroj: TV Nova
Jestli to přijde, bude to fofr

Lucie Vondráčková v obavách? Na obrovskou životní změnu bude mít jen dva dny!

10. 10. 2018

Rozvod Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35) se rozjel ve velkém stylu. A právě kvůli němu i dětem zůstává zpěvačka dál v Kanadě. Fanoušci se ale nadále zajímají, kdy se konečně vrátí do Čech. A odpověď? Zdá se, že stačí aby Pleky chtěl a jeho rodina bude muset hodně rychle balit kufry.

7 fotek
Lucie Vondráčková po celou dobu manželství s hokejistou Tomášem Plekancem žila v Kanadě. Svoji milovanou domovinu obětovala jeho angažmá v NHL. I po konci vztahu se tam ale vrátila. A to nejen kvůli rozvodu, ale i kvůli dětem, které jsou zvyklé na život v Kanadě.

Pokud tedy byli čeští fanoušci zklamaní, že se Lucie z Kanady jen tak nevrátí, nemusí to být tak úplně pravda. Extra.cz totiž od nejmenovaného sportovního agenta zjistilo, jak je to s Plekym a jeho rodinou, co se týče legálního pobytu na území Kanady.

„Tomáš Plekanec ani jeho žena nemají dlouhodobý ani trvalý pobyt. A už vůbec ne občanství. Pleky má turistické vízum, k tomu navíc dostal pracovní povolení, které ale přesně na den kopíruje dobu kontraktu v NHL. Podle něj nesmí začít pracovat jinde, než kvůli komu ono povolení dostal. A ve chvíli, kdy mu skončí pracovní poměr, má osmačtyřicet hodin na to, aby opustil Kanadu. Stejné podmínky platí pro jeho ženu,“ prozradil muž.

Pokud se tedy Plekanec nebo NHL rozhodnou ukončit vzájemný kontrakt, bude se muset Lucie i s dětmi takřka ze dne na den sebrat a odstěhovat. Samozřejmě je ale také dost možné, že o ukončení pracovního poměru se zpěvačka dozví od Plekance s předstihem a na to, aby opustila Kanadu, bude mít více času. I tak ale to pro ni znamená, že si tam nemůže žít, jak dlouho chce. Hokejový důchod Plekyho se totiž nezadržitelně blíží...

Autor: bin

Diskuze