Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Je to tady!

Lucie Vondráčková udělala radikální krok a pořádně překvapila fanoušky: Nová adresa!

21. 3. 2018

Lucie Vondráčková pořádně překvapila své fanoušky a mnoho z nich velmi potěšila. Nová adresa a dokonce návrat do Prahy? Dávala si pořádně na čas, ale nyní to konečně přišlo!

7 fotek
Zpěvačka Lucie Vondráčková pořádně překvapila své fanoušky, když se na Facebooku vytasila s tím, že má novou hereckou adresu. Nemyslela tím však, že se někam stěhuje. Chtěla tím zkrátka říct, že si založila Instagram.

Mnoho fanoušků se jistě potěšilo, protože se založením této obrázkové sociální sítě zpěvačka pořádně dlouho otálela. zatím to vypadá, že se její instagramový účet bude zabývat hlavně fotkami z filmů a jejich natáčení, čili Lucčinou hereckou kariérou.

"Mám pro vás novou hereckou adresu. Mrkněte na instagram... @lucievondrackova_official ...fotky z filmů, rozhovory, dabing... Za chvilku ahoj v Praze!" napsala Vondráčková na Facebook, kam přidala screenshot ze svého Instagramu. Fanoušky tedy potěšila hned dvakrát. Jednak tím, že ji budou moci nyní sledovat na Instagramu a uvidí například fotografie z natáčení jejích zahraničních filmů, a také tím, že se opět brzy ukáže v Praze.

K založení Instagrmau zpěvačku nejspíše vedla propagace její kanadské filmové tvorby. Aktivně na něm totiž hned od prvního dne propaguje svůj kanadský film The Perfect Kiss, v kterém si zahrála hlavní roli. Na trailer komedie s českými titulky se můžete podívat níže.

Lucie Vondráčková se cítí jako hvězda! Kvůli tomuhle mladému fešákovi

Autor: mk

Diskuze