Lucie Vondráčková a Jiří Vondráček - 1
Zdroj: Profimedia
R.I.P.

Rodina Lucie Vondráčkové pláče: Nejdříve rozvod, teď SMRT!

12. 10. 2018

Život staví člověku do cesty nečekané překážky a překvapení, která mohou opravdu zraňovat. Ani Lucie Vondráčková (38) nemá zrovna šťastné období. Stres a smutek z probíhajícího rozvodu s Tomášem Plekancem (35) umocnila náhlá smrt kamaráda.

3 fotky
Českým showbyznysem otřásla ve čtvrtek večer zpráva o náhlé smrti teprve padesátiletého člena skupiny Vokobere Tomáše Berky. Před deseti dny přebíral na Žofíně in memoriam po loni zesnulém Wabim Daňkovi (†70) a nikoho ani ve snu nenapadlo, že ho tak brzy bude následovat.

Tomáš Berka byl vynikajícím hudebníkem, kytaristou a dobrým kamarádem otce Lucie Vondráčkové Jiřího Vondráčka. I samotná zpěvačka se s ním dobře znala, protože nějaký čas s kapelou vystupovala, a tak smutek z náhlého odchodu neminul ani ji.

O něco hůře to ale nese její otec Jiří, který se s Berkou přátelil dlouhá léta. „Tohle se mi píše opravdu hodně těžce. Náš kolega a kamarád Tomáš Berka dnes ráno zemřel. Na posledním koncertě s Vokobere přímo na jevišti zkolaboval. Byl okamžitě převezen sanitkou do plzeňské nemocnice s diagnózou mozková mrtvice. Doufali a věřili jsme, že to ustojí... ale stav se bohužel během pěti dní jen zhoršoval. Dneska bohužel skončila Tomášova životní a hudební pouť. Je nám to všem hrozně líto a nezbývá nám než doufat a věřit, že se potkáme až zase jindy a jinde,“ napsal na svém Facebooku otec Lucie Vondráčkové.

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší
Jak zvládnout rozvod?

 

Autor: bin

Diskuze