Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: Profimedia
Doma je doma

Lucie Vondráčková opustila rodinné zázemí v Kanadě! Co stojí za jejím náhlým návratem tentokrát?

Není to tak dávno, co byla Lucka Vondráčková (36) naposledy v Čechách a už ji tu fanoušci mají zase! Proč se zpěvačka vrátila do rodné vlasti? Tentokrát je to zcela jasné!

7 fotek
Zpěvačka Lucie Vondráčková pendluje mezi rodnými Čechami a vzdálenou Kanadou poměrně často. Zvláště v posledních měsících. Nyní je zase zpátky ve své rodné vlasti, což by asi ti méně informovaní lidé, opravdu nečekali. Co Lucku přitáhlo domů tentokrát?

Lucie je velmi aktivní v charitativní činnosti, a tak ji v blízké době čeká práce na jednou tuzemském projektu, který je tradičně spojený s blížícími se vánočními svátky. Lucka bude jednou z hlavních tváří, a tak není divu, že musí být u akce po celou dobu fyzicky přítomna a Kanadu, ve které má již s manželem hokejistou Tomášem Plekancem (33) a dvěma syny vytvořené rodinné zázemí, narychlo opustit.

Kromě charity však řeší natáčení dvou nových klipů. Jeden bude točit k písničce Solnej sloup, ve které zpěvačku hlasově doprovází finalista SuperStar Petr Bende (39). Jakmile Lucka vyřeší své povinnosti, plánuje vrátit se zpět za rodinou do Kanady. To ale není letos naposled, kdy zavítá do Čech. Těšit se na zpěvačku můžete i koncem listopadu, kdy se vrátí na předávání cen Český slavík Mattoni! Získá letos Lucka vytouženého Slavíka?

Autor: bin

Diskuze