Lucie Vondráčková
Zdroj: oficiální zdroj
Ukázkový manžel?

POMSTA: Lucie Vondráčková je naštvaná na Tomáše Plekance! Čím jí hokejista pije krev?

Lucie Vondráčková (36) přijela do České republiky na předávání Slavíků opět sama. Během své krátké návštěvy se svěřila, čím jí manžel, hokejista Tomáš Plekanec (34) už dlouho tak štve.

8 fotek
To, že Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem neprožívají zrovna hezké časy, se ví už poměrně dlouho. Tomášovi totiž nejvíce záleží na hokeji a rodina je až na druhém místě. To se však Lucii vůbec nezamlouvá. Proto naschvál vyrazila navštívit Českou republiku a nechala děti doma, aby Tomáš viděl, co všechno starost o děti obnáší.

„Ona je v manželství vcelku spokojená, ale chtěla by, aby se Tomáš víc věnoval rodině. Myslím si, že její cesta na Slavíky byla trochu i způsobem, jak mu hodit děti na krk, aby lépe pochopil, co všechno musí Lucka kolem dětí oběhat,“ sdělila jedna z Lucčiných kamarádek pro deník Šíp.

Lucie se při sobotních udělování cen Český Slavík Matonni 2016 vyjádřila, že si jenom odskočila od plotny a běží zase zpátky. Nejspíš pospíchala domů, aby zkontrolovala Tomáše, jak to s dětmi zvládl. Myslíte, že pár krizi překoná?
 

ČTĚTE TAKÉ:

Karel Gott nepřevzal Slavíka a ruší koncerty! Řekl, jak na tom je

Autor: mak

Diskuze