Smůla prolomena?

Lucie Vondráčková má konečně důvod k radosti: Dobré zprávy po dlouhé době!

Zpěvačka a herečka Lucka Vondráčková (38) dostala letošní rok celkem zabrat. S jeho koncem ale konečně přichází i zprávy, které zpěvačce jistě udělají radost v těchto nepříliš veselých dnech.

7 fotek
Lucie Vondráčková měla život jako z pohádky. Tedy alespoň to tak do letošního léta vypadalo. Jenže pak se vše začalo hroutit jako domeček z karet. Její manžel Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod, který brzy vyeskaloval v nečekanou rozvodovou bitvu, pak přišla smrt blízkého kamaráda a kolegy, poté se začalo spekulovat o jejím údajném románku s hercem Matějem Hádkem, a aby toho nebylo málo, přišly i jisté pracovní neúspěchy.

Herečka natáčela v Kanadě televizní film The Perfect Kiss. Ten se v českých kinech ukázal jako celkem propadák, a tak ho brzy stáhli. Krátce na to se zpěvačka z několika internetových kritik dozvěděla, že její nové album s názvem Růže, také nejspíš nebude její nejzdařilejší počin...

Jak to ale vypadá, fanoušci si myslí něco jiného než hudební kritici, a tak například videoklip k písni Nad Vltavou, který shodou okolností pochází zrovna z nového kritizovaného alba Růže, se může pochlubit neskutečnými 2 miliony zhlédnutí! Co by za to kdejaká youtuber dal... Je vidět, že i přes všechno, co se o Lucii poslední měsíce říká a píše, fanoušci zpěvačce zůstávají stále věrní.

Autor: bin

Diskuze