Lucie Vondráčková a Lucie Šafářová - 1
Zdroj: Profimedia
Musela zasáhnout

Lucie Vondráčková konečně přiznala, proč nechce rozvod v Česku: Souvisí to i s Šafářovou!

Lítý boj a slovný přestřelky Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35) neberou konce. Jak se říká, ten tvrdí to a druhý zase ono. A tak není divu, že mnozí už ani neví, komu co věřit. Zpěvačka narovinu řekla, proč je rozvod s Plekym tak bouřlivý.

6 fotek
Dlouho se mluvilo o manželské krizi, přesto Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec celé roky působili jako sofistikovaný pár, co si střeží své soukromí a nikdy by neprali špinavé prádlo na veřejnosti. Jenže podle děti posledních týdnů je vidět, že jakmile jde o majetek, peníze a především děti, všechno krásné, co za ty roky prožili, jde najednou stranou.

O tom, že má Plekanec vztah s tenistkou Lucií Šafářovou (31), se Vondráčková dozvěděla až z českých médií. Jako první o tom informoval Prask.tv s tím, že jen několik dní nato hokejista přiznal barvu a vztah s mladší Lucií veřejně potvrdil. A tak není divu, že to Vondráčkovou pořádně vyděsilo.

Když nevěděla tohle, co ještě může dalšího přijít? Jaké další kostlivce Tomáš schovává? A tak se utvrdila v tom, že rozvodová bitva bude nezbytná, protože jí a syny ohrožuje potenciální druhá rodina dříve milujícího otce a manžela, který si možná co nevidět pořídí další potomky s novou známostí. „Znám tolik případů, kde muž založil novou rodinu a ta první je najednou v zapomnění a nechtěná. Proto jsem kvůli klukům musela něco udělat,“ vysvětluje pro Blesk Magazín Vondráčková, proč chce rozvod v Kanadě, kde je místní právo velmi spravedlivé hlavně vůči dětem (a nejspíš i manželkám), takže hodně tučnému výživnému se hokejista nejspíš nevyhne a text původní předmanželské smlouvy, která byla podepsána v Česku, jakoby nic neznamenal.
 

Autor: bin

Diskuze