Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: facebook.com
Hvězda světového formátu

OBROVSKÝ ÚSPĚCH: Lucie Vondráčková se pochlubila fotkami z kanadského filmu, ve kterém má hlavní roli!

Oblíbená česká herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (36) se konečně dokázala prosadit i v zahraničí. Natáčí v Kanadě první film. Je to pro ni první velká příležitost, jak ukázat svůj herecký talent mimo Českou republiku. Nyní se pochlubila fotkami přímo z onoho filmu, ve kterém hraje!

8 fotek
Lucie Vondráčková se rozhodla následovat své srdce a odešla žít do Kanady s manželem a hokejistou Tomášem Plekancem (34), se kterým má dva malé syny. V odjezdu jí nezabránila ani slušně rozjetá kariéra v České republice.

Teď se ale zdá, že se prosadí i v zahraničí. Jak jsme již psali, Lucie dostala svou první kanadskou roli! Konečně bude mít šanci ukázat, co v ní je. Romantický snímek se jmenuje The Perfect Kiss, což znamená v překladu Perfektní polibek. Nejspíš půjde o pořádnou slaďárnu. Teď se ale pochlubila na sociální síti a fotkami přímo z filmu!

„Představuji vám na fotkách část obsazení filmu The Perfect Kiss: James McDougall, Sophie Gendron a Liliana Komorowska. A mám pro vás i jednu hodně taneční novinku,“ napsala na svém facebookovém profilu. Novinkou měla na mysli svou účast během natáčení.

Těšit se na něj můžete nejspíš i u nás. Premiéra sice nejdříve proběhne v New Yorku 28. 12. 2017, ale pak poputuje do českých kin. Informaci potvrdila sama Lucie. Nezbývá, než držet herečce palce. Mohl by to po ni být velký kariérní zlom. Snad se film bude líbit!

Autor: Beat

Diskuze