Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Zaoceánská hvězda

VIDEO: Lucie Vondráčková nazpívala romantickou píseň k filmu Perfect Kiss! Tohle jste od ní ještě neslyšeli

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (36) sklízí úspěchy nejen v České republice, ale i v zahraničí. V Kanadě nedávno natočila romantickou komedii The Perfect Kiss, ve které si zahrála hlavní roli. Dokonce k filmu nazpívala i song, který je nezvykle (ale očekávaně) v angličtině!

Na začátku možná váhala, teď už ale ví, že to byla správná volba! Život v Kanadě totiž Lucii přinesl i další skvělé příležitosti, co se týče její kariéry. Lucie už tu žije nějakou dobu společně se svým manželem a hokejistou Tomášem Plekancem (34), se kterým má dva syny. V zahraničí se jí podle všeho velmi daří a v kariéře má slušně našlápnuto.

Po natáčení romantické komedie The Perfect Kiss, ve které ztvárnila hlavní roli, měla tu čest nazpívat k filmu dokonce i píseň, a to v angličtině. Text k písni napsala Hana Sorrosová a hudbu složil Jiří Vondráček. České publikum je zvyklé, že Lucka zpívá své písně v rodném jazyce. Teď ale nastává příjemná změna. Lucka má tak možnost oslovit svým talentem i lidi v zahraničí a dostat se tak lépe do jejich povědomí. 

Píseň si můžete poslechnout už teď. Na film si však budete muset ještě nějakou chvíli počkat. Nejdříve bude mít svou premiéru v New Yorku a to 28.12.2017. Poté by však měl putovat i do českých kin, takže se určitě máte na co těšit! 

Autor: veh

Diskuze