Lucie Borhyová - 1
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Nic není zadarmo

GALERIE: Krásná moderátorka Lucie Borhyová sexy jako nikdy! Ukázala, jak to dělá

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších období v roce. Je to čas, kdy se rodina a přátelé schází pohromadě u svátečně prostřeného stolu plného výborného jídla. Toto sváteční mlsání se ale často podepíše na naši postavě! Jak povánoční kila řeší oblíbená moderátorka Lucie Borhyová?

8 fotek
Lucie Borhyová bezesporu patří mezi nejoblíbenější české moderátorky. Na obrazovce ji můžeme vidět už od roku 1998, kdy začala moderovat Televizní noviny společně se svým neměnným partnerem Reyem Korantengem. Je několikanásobnou vítězkou různých televizních cen (například ANNO). Diváci ji mají rádi pro její laskavou povahu a osobitý styl, mnozí opěvuji i krásnou postavu oblíbené moderátorky.

Postavu snů ale nemá Lucie Borhyová zadarmo! „Po Vánocích zase zpátky do formy... Tak konec lenošení a přejídání a jde se makat,“ okomentovala svou fotku na sociální síti, kde poctivě maká na běžícím pásu. Avšak ani během namáhavého posilování jí nemizí úsměv z tváře. Cvičení totiž nevnímá jako trest za vánoční dobroty. „Když mám čas, tak si jdu zacvičit, protože mám ráda pohyb,“ prozradil oblíbená moderátorka během rozhovoru pro deník Aha!

Lucie Borhyová je navíc maminkou dvou krsaných dětí, avšak ani mateřství se na její vypracované postavě nepodepsalo. Že by na tom mělo svůj podíl nejen pravidelné cvičení, ale i pozitivní přístup k životu?

Autor: Iri

Diskuze