Lucie Bílá a Radek Filipi
Zdroj: Profimedia
On se vrátí...

Lucie Bílá v šoku: Nečekaně přišla o to nejcennější!

Zpěvačka Lucie Bílá (52) je celý rok pracovně velmi vytížená. Pro své fanoušky, kterých rozhodně není málo, by se skutečně rozdala. O to více ji teď zasáhlo, že letos nebude pro ni tolik důležitý Slavík!

9 fotek
Lucie Bílá je spolu s Karlem Gottem (79) významnou ikonou ankety Český slavík. Sama si na každoroční udílení cen natolik zvykla, že když se dozvěděla, že anketa a s ní spojený slavnostní večer letos nebude, byla opravdu smutná. Pro ni to je velká událost nejen proto, že soušku téměř každý rok posledních více jak 20 let bezkonkurenčně vyhrávala.

„Já jsem se na to vždy chystala jako na svatbu. Jako první šaty, které jsem měla po celý rok, byly ty slavičí. Měla jsem to spojené s nějakým vnitřním napětím. Milovala jsem slavičí večery a budu je milovat i dál, až se vrátí. Protože jde jenom o ozdravnou pauzu, která přinese něco nového a krásného a lidi zase zajásají,“ svěřila se Expres.cz zlatá Slavice s tím, že si je ale dobře vědoma toho, že ta pauza bude ku prospěchu celé ankety.

„Když se něco dělá dlouho, je dobré to oživit. Naopak se divím, že nějaké problémy nepřišly dřív. Když něco děláte dlouho, vždy se do toho někdo pokusí šťournout. Je to v naší povaze zkusit, co to vydrží. Když se Slavík vrátí, znovu si získá svou pozici. Je škoda takový večer nemít. Co teď bude? Nemáme cenu televize, nemáme Slavíka. Je to škoda. Já jsem vždycky říkala, že bych jednou rozdala slavíka všem a pak bych to zakázala. To jsem nevěděla, že to přivolám,“ zavtipkovala Lucie, a už se nemůže dočkat, až se Slavík znovu vrátí... Pak bude zajímavé sledovat, jestli i po jeho modernizaci bude stále ona a Karel Gott na pomyslném trůnu celé ankety!

Autor: bin

Diskuze