Lucie Bílá - 1
Zdroj: facebook.com
Urostlý ochránce

CHYTRÉ: Lucie Bílá si mladého milence pěkně pojistila! Jak se to Slavici povedlo?

Lucie Bílá (50) v poslední době září štěstím. Může za to o 17 let mladší milenec Radek Filipi (33). A jak se zdá, tak je to mezi nimi skutečně vážné. Lucka si totiž novou lásku pěkně pojistila.

Poslední dobou se to v českém showbyznysu hemží samými rozvody. To však není případ oblíbené zpěvačky Lucie Bílé, která jak se zdá, našla konečně to, co hledala. V současné době je totiž bláznivě zamilovaná do svého o 17 let mladšího milence Radka Filipiho. Ten je podle všeho pro krásnou zpěvačku ochoten udělat naprosto cokoliv.

„Radek je člověk na cesty a stará se mi o servis. Chrání mě nejenom doma, ale i během koncertů. Takže nás lidi budou často vídat. Ale není to proto, že by si mě hlídal, ale že spolu pracujeme a vyhovuje nám to,“ prozradila Lucka v pořadu TopStar.

Není vůbec divu, že chce mít Lucie svého nového partnera u sebe i při práci, protože je to pořádný kus chlapa a zpěvačka se tak nemá po jeho boku vůbec čeho bát. Navíc to opravdu vypadá, že je Lucka konečně šťastná a po mnoha nevydařených vztazích konečně našla to pravé ořechové. Můžeme jí tedy jen držet palce, aby to tentokrát už vyšlo.

Autor: mic

Diskuze