Lucie Bílá - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Gratulujeme!

Lucie Bílá se těší z nového přírůstku do rodiny: Už má i jméno!

20. 4. 2018

Zpěvačka Lucie Bílá (51) je v jednom kole, přesto se nikdy netajila tím, že je pro ni rodina všechno. Nyní se její rodinka rozšířila o dalšího člena a zpěvačka je přešťastná.

8 fotek
Lucie Bílá kromě kariéry vždy bezmezně milovala i svoji rodinu. Bohužel, jak to v životě bývá, ta se jí postupně rozpadá... Syn Filip (22) je už dospělý, a tak před časem vyletěl z hnízda s touhou poznávat svět - odjel do zahraničí. Byl jediný, kdo s Lucií žil prakticky celý život. Na lásku měla totiž zlatá Slavice bohužel většinou smůlu.

I vztah s fitness trenérem Radkem Filipi (34) je dnes minulostí, a tak je Lucie oficiálně bez partnera. Oporu už bohužel nemůže hledat ani u své milované maminky, která v únoru 2016 zemřela. Tatínek Josef Zaňák je se zpěvačkou sice neustále v kontaktu, ale jak se Lucie nechala před časem sama slyšet, bydlet s ní zatím nechce.

Nedávno se tedy zpěvačka rozhodla, že si pořídí do rodiny přírůstek - pejska. Na sociální síti zveřejnila fotku s fenkou Anglického bulteriéra s komentářem: „Už mám vybráno. Toto je maminka našeho štěňátka. To se narodí začátkem dubna.“

A už je to tady! Štěňátko je na světě. Lucie Bílá oslavila 7. dubna narozeniny a tak je pro ni tenhle zatím malý uzlíček štěstí krásným dárkem. Psí miminko má teprve pár týdnů, a tak ho ještě zpěvačka nemá doma. Už se na něj ale moc těší.

"Já jsem si moc přála černobílýho bulteriéra. A už mám krásnýho. Bude se jmenovat Kvido," Lucie pro týdeník Sedmička. "Já jsem s tou chovnou stanicí domlouvala, že si z těch dvanácti štěňátek vyberu krásnýho černobílýho chlapečka. A jak má pánbůh smysl pro humor, narodil se jeden chlapeček, je celej bílej a má černý oko. Takže já mám takovýho, co už má hned monokla," smála se.

Autor: mk

Diskuze