Lucie Bílá
Zdroj: Archiv TV Nova
S nimi to nejde

Lucie Bílá má před každým vystoupením zvláštní přání: Když ho organizátoři nesplní, poruší smlouvu!

19. 3. 2018

Zlatá slavice Lucie Bílá (51) je v České republice paní zpěvačka, a tak si může na organizátory vymyslet, co si zamane. Po špatné zkušenosti si do smlouvy přidala neobvyklou podmínku, bez které by nemohla zpívat.

6 fotek
Zpěvačka Lucie Bílá má hlas jako zvon, který ji už od mládí velmi slušně živí. A tak není divu, že se o něj bojí a snaží se ho ochránit před případným poškozením, které by mohlo mít fatální následky.

Kromě běžných chvilkových nemocí zpěvačku totiž ohrožuje na zdraví ještě jedna komplikace a tou je alergie. Květiny dostává na jevišti ráda, ale jakmile jde o lilie, je to velký problém. „Když mi je někdo dá třeba tři písničky před koncem koncertu, tak už to nedospívám...," (směje se) prozradila zpěvačka deníku Aha!. „Jednou jsem na vystoupení skřehotala a nevěděla proč. A pak jsem zjistila, že tam byla celá výzdoba z lilií. Od té doby mám ve smlouvě: Pozor na lilie!“ popsala Lucie zkušenost, díky které už ví, že si má na lilie dávat bedlivý pozor, jinak to má nepříjemné následky pro její dokonalý hlas.

Naštěstí se ale zpěvaččina alergie vztahuje pouze na lilie, a tak ji vždy potěší, když během koncertu dostane své oblíbené gerbery. „To byly květiny mojí maminky a vždycky mi ji připomenou...," vysvětlila, proč má ráda právě tento druh květin.

Autor: bin

Diskuze