Lucie Bílá
Zdroj: Profimedia/ Instagram
Měl v tom prostě jasno

Lucie Bílá kvůli partnerovi naštvala syna Filipa: Mami, tohle jsi dělat fakt neměla!

22. 7. 2018

Není tajemstvím, že zpěvačka Lucie Bílá (52) nejdříve poslala k vodě a poté se vrátila k fitness trenérovi Radkovi Filipi (35). A jak to vypadá, tak jediný, kdo měl celou dobu ve všem jasno, byl její syn Filip (23).

7 fotek
Lucie Bílá se loni na podzim rozešla s partnerem Radkem Filipi. A tak si všichni, kdo znají zpěvaččinu partnerskou minulost, posteskli, že už jí to zase nevyšlo a je sama. Teď už je ale opak zase pravdou a zpěvačka porušila známé pořekadlo, že „dvakrát nevlezeš do jedné řeky“.

Tento měsíc zpěvačka potvrdila, že se k bývalému partnerovi vrátila a že svoji jistou zásluhu na tom má i fakt, že po pořízení pejska Kvida spolu pár trávil každý den. Jediný, kdo ale celou předchozí dobu věděl, že Lucie udělala rozchodem s fitness trenérem obrovskou chybu, byl překvapivě její syn Filip Kratochvíl.

„Největší problém s tím měl můj syn Filip. Pořád mi volal a ptal se: Mami, proč ho od sebe odháníš? Vždyť je to skvělej chlap, co tě miluje. A měl pravdu, byla jsem hloupá,“ přiznala Blesku znovu zamilovaná zpěvačka, která už snad podruhé stejnou chybu neudělá.
 

Autor: bin

Diskuze