Nelze se zavděčit všem

Lucie Bílá chtěla udělat fanouškům radost: Dobrý skutek se otočil proti ní!

Zlatá slavice Lucie Bílá (52) má dobré srdce, a tak je pro ni denním chlebem pomáhat ostatním. Teď se rozhodla opět uspořádat charitativní akci, se kterou ale mnozí spokojeni nejsou. Proč?

6 fotek
Lucie Bílá je zpěvačka první velikosti. Na rozdíl ale od jiných méně úspěšných umí svoji slávu využít pro dobrou věc. Charita a pomoc druhým jsou slavici velmi blízké. a ne jinak tomu je i tentokrát...

Lucie velmi lpí na svých rodných Otvovicích, a tak chce, aby to tam šlapalo jako hodinky. Na sociální síti se tak pochlubila fotkou z domova, na které leží na hromadě černého oblečení. „Takhle nějak to dnes od rána u nás vypadá. Chystám vánoční bazárek svého oblečení. 24. a 25.11. u nás v Otvovicích na Formance. Proč? Moc bych si přála opravit naši místní kapličku,“ svěřila se s dobrými úmysly Lucie.

Pouze s nadšením se ale nesetkala. Mnoho fanynek mrzí, že si od zpěvačky nic koupit nemůžou. Lucie je totiž malé drobné postavy, a to zdaleka ne každá žena má. „Ale Luci, to je oblečení na pidilidi, snad to někdo oblékne...,“ vyjádřila obavy jedna ze zpěvaččiných sledujících a další se k ní přidali. Pak se ale našli i tací, kteří byli pohoršeni z toho, že zpěvačka opravdu kapličky nezaplatí rovnou ze svého, nebo neuspořádá charitativní koncert... No, ani s dobrý úmyslem se člověk očividně nedokáže zavděčit všem.

LUCIE BÍLÁ: Pro své povolání jsem se narodila
Jaký jarní detox doporučuje Lucie Bílá? ROZHOVOR


 

Autor: bin

Diskuze