Lisa Fox - 1
Zdroj: Twitter
Kráska

Lisu si lidé pletou s přítelkyní jejího syna: Málokdo by hádal, že už je babičkou!

12. 1. 2019

Angličanka Lisa Fox je šťastnou babičkou. Díky mladistvému vzhledu si ji lidé ovšem často pletou se synovou přítelkyní. Neuhodnete, kolik jí je let.

12 fotek
Lisa Fox je matkou tří dětí. Vdávala se však teprve nedávno a doufá, že se ještě dočká dalších potomků. Nikdo by při pohledu na ní nechápal, že je dokonce i babičkou. Lidé si ji pletou s přítelkyní jejího syna, která je o 18 let mladší.

Za svůj mladistvý vzhled podle svých slov nevděčí žádným speciálním kosmetickým přípravkům. Zřejmě má dobré geny. Také jí prý pomáhá horká voda s citrónem a sklenka červeného vína. "Když jsem zjistila, že se ze mne stane babička, cítila jsem, že si mnoho lidí v mém okolí si myslí, že to beru negativně. Mysleli si, že se začnu cítit staře," vysvětluje. Vše bylo ale přesně naopak. Další dítě v rodině je pro ni obrovskou radostí.

Lisa porodila prvního syna, když jí bylo 18. Stát se matkou v teenagerském věku podle ní znamenalo nemít sociální život či chvilku jen pro sebe. Fakt, že je mezi ní a dětmi takový malý věkový rozdíl, si ale pochvaluje. "Máme společné záliby, posloucháme stejnou hudbu, podobně se oblékáme."

V květnu minulého roku se Lisa vdala a se svým 43letým manželem Graeme doufají, že se dočkají dalšího dítěte. "Jsem ještě moc mladá na to, abych běhala za svými vnoučaty. V dnešní době začíná mnoho mladých lidí brzy a je úžasné vidět perfektní a mladě vypadající babičky," dodala.

Autor: mk

Diskuze