Linda Finková, Richard Genzer a jejich dcera
Zdroj: TV Nova
To zamrzí

Linda Finková prozradila, proč se rozešla s Richardem Genzerem. Je to prý neslučitelné se životem!

8. 12. 2016

Oba proslavila televize Nova. Richard Genzer se prosadil díky vtipným skečům v pořadu Tele Tele, Linda Finková se výrazněji ukázala na televizní obrazovce nedávno jako koučka v show Tvoje tvář má známý hlas. Věděli jste, že bývali partněři a dodnes jsou manželé?

Proč se nerozvedli, když spolu už delší dobu nežijí?
My jsme líný. My jsme to prostě neřešili. Ani jeden z nás se nechce teď ženit nebo vdávat a ani jeden z nás není typ člověka, který by tomu druhému dělal problémy, co se týká peněz. Oba dva vyděláváme, oba dva jsme slušní lidi, nehrajeme, negamblujeme a nic nás netlačí, abychom se rozvedli.

Kdo to mezi Genzerem a Finkovou nimi zaskřípe?
Vždy, když mě naštve, mu říkám: "Nech toho, nebo si nechám jméno Genzerová!" "Ježiši, to mě nemůžeš udělat," bráni se vždy.

Nevadí jejímu partnerovi, že má manžela?
Mému současnému partnerovi nevadí, že jsem vdaná za někoho jiného. Já si myslím, že větší pouto s mužem jsou děti než nějaké manželství. Když mám s chlapem děti, to znamená, že ho uvidím do smrti. Musíme se scházet, domlouvat se na různých věcech a mockrát jsem mu nabídla, že může přijít na oslavu narozenin a přišel. Nemáme prostě žádný problém. Partner ví, že už s manželem nic nemám, takže mu to nevadí. A on je navíc také ženatej.

Proč se Richard Genzer (49) a Linda Finková (48) rozešli?
Nechci o tom mluvit. On je fakt skvělej, zábavnej, úžasnej chlapík, ale má koníčky neslučitelné s partnerským a s manželským životem a vlastně s životem jako takovým. A to já už jsem nemohla snášet. Už to dál nešlo. Nebudu říkat, co to je, ale myslím si, že každá žena, co s ním bude, uvidí, proč jsem se s ním rozešla. Ale to neznamená, že nemůže být úžasný kámoš a myslím si, že mu budu vždy v životě pomáhat.

Na celý rozhovor s Lindou Finkovou se podívejte ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:
Upřímný rozhovor: Kdo ze soutěžících Tváře přirostl Lindě Finkové nejvíce k srdci?

Autor: TV Nova

Diskuze