Braňo Holiček - 3
Zdroj: facebook.com
Osud "záporáka"

LIDSKÝ HYENISMUS! Braňo Holiček vs.Tomáš Zajíc? Kvůli roli čelí drsným útokům!

Postava Tomáše Zajíce v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je bez debat ta nejzápornější. Bohužel někteří lidé nerozlišují fikci od reality.

9 fotek
Herec Braňo Holiček (30) se díky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 dostal k doposud největší televizní roli ve svém životě. Postava Tomáše Zajíce je ale natolik záporná, že to Braňovi způsobuje problémy i v soukromém životě. Zvláště pak po smrti jeho seriálové partnerky Stely Seifertové, kterou hrála Kamila Kikinčuková.

To se bohužel u takových rolí stává, záporné postavy sice vnesou do děje spoustu žádoucí dramatičnosti, jenže často na úkor toho, že řada lidí pak nedokáže oddělit realitu od scénáře, který má herec předem daný.

Tuto hořkou stránku úspěchu poznal už Braňo na vlastní kůži také. „Lidé jsou zaskočeni tím, že je na ulici na potkání nebodám do břicha. Občas na mě ale reagují drsně. Parkuji třeba pravidelně na jednom místě a zrovna teď mi paní, která tam kasíruje, řekla, že uškrtit je mě málo,“ uvedl herec pro Super.cz.

To jsou ale historky spíše úsměvné. Horší jsou prý anonymy, které Braňovi chodí. Najdou se i tací, kteří slovně útočí na jeho rodinu. To, že někdo nadává jemu, mu tolik nevadí, o svou rodinu má ale strach. „Bylo tam například to, že bych měl jít do plynu, včetně parchantů, které jsem zplodil s děvkou. To bylo opravdu už za hranou."

Autor: bin

Diskuze