Sněhuláci v Tokyu - 2
Zdroj: Twitter
Famózní díla

Lidé v Tokiu postavili nejkreativnější "sněhuláky" na světě: Jejich FOTKY vás dostanou!

V Tokiu letos pořádně nasněžilo a tak se jeho obyvatelé dali do díla a vytvořili unikátní díla ze sněhu. Podívejte se na fotografie. Je to vážně nádhera!

10 fotek
Zima je nejméně oblíbené roční období, zejména kvůli nemocem z nachlazení a velkému mrazu. Většině lidem život spíše ztěžuje. Má ale i svá velká pozitiva. Pohled na zasněženou krajinu je prostě k nezaplacení.

Dalšími pozitivy jsou také zimní sporty a zábava, kterou si lidé užijí díky sněhu. Nejen koulovačky, ale i stavění sněhuláků a dalších staveb ze sněhu, je perfektním odreagováním a lidé si při těchto aktivitách užijí mnoho radosti.

Letos pořádně nasněžilo mimo jiné také v Tokiu. Místní toho okamžitě využili, zapojili svou kreativitu, a postavili mnoho zajímavých staveb ze sněhu. ze sněhu udělali taková díla, jako kdyby sochař tesal do mramoru.

Mnoho lidí se inspirovalo popkulturou a vytvořilo například své oblíbené Pokémony, postavičky studia Ghibli, jako je například Totoro a další. Objevili se také Mimoni, různé postavy z anime nebo Mario. některé sochy byly velmi detailní.

Autor: mk

Diskuze