Ewa Farna - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Lidé se opět pustili do Ewy Farne! Zpěvačka jim poslala vzkaz

Zpěvačka Ewa Farna si od června užívá krásné chvíle se svým synem Artuśem a manželem Martinem Krobotem. A jejich štěstí jim nezkazí ani lidé, kteří zpěvačku neustále kritizují. Těm na instagramu zanechala dlouhý vzkaz. V něm mimo jiné napsala, že se všechno snaží brát pozitivně a věci bere tak, jak jsou. Náladu jí rozhodně nikdo nezkazí.

Ewa Farna ve svém příspěvku na instagramu napsala, že se často setkává s lidmi, kteří ve všem vidí problém. "Mám pocit, že je to opravdu většinou v našich hlavách. Zdá se mi, že si spoustu problémů vytváříme, nebo existují jen proto, že na ně jako na problém nahlížíme," napsala zpěvačka.

 

Podle ní je důležité se na věci dívat pozitivně. "Jsou věci, které nezměníme, můžeme ale změnit přístup k nim," poradila zpěvačka. Někteří lidé jí říkali, že kariéru se školou nemůže skloubit. "Od osmé třídy do prváku na vysoké škole jsem to kombinovala, odmaturováno, dostala jsem se na práva. Šlo to, muselo," vzpomínala Farna.

 

9 fotek

 

Podle některých jí i ve zpěvu měla vadit rovnátka. "Z problému se udělala přednost a šlo se do toho. A dokonce se našli i takoví, kteří mě přijali," dodala zpěvačka. Nedělá ani vědu z toho, že by mohla mít po porodu strie: "Moje tělo zvládlo devět měsíců v sobě nosit a tvořit život…jestli tohle má být daň za ten zázrak, tak klíďo píďo."

 

Dále se ve vzkazu postavila i těm, kteří jí kritizovali za nošení dítěte v náruči. Prý se toho už nikdy pak nezbaví. Zpěvačce to ale nevadí. Bude to totiž dělat s velkou radostí a ještě na to bude v budoucnu s láskou vzpomínat.

 

A nemá problémy ani se svojí postavou. Lidé jí říkali, že by měla kvůli šoubyznysu zhubnout. "A tak jsme z toho udělali téma písničky Boky jako skříň a mám dodnes hit jako vrata od stodoly," doplnila Farna.

Autor: reg

Diskuze