Růžově zlatý iPhone končí - 1
Zdroj: YouTube.com
To snad ne...

LIDÉ SE BOUŘÍ: Končí oblíbený iPhone! Proč se společnost uchýlila k tak razantnímu kroku?

Každý kdo je vlastníkem legendárního mobilního telefonu s nakousnutým jablíčkem se jistě nemůže dočkat nové verze. Jenže je tu změna, která nepotěší zvláště jistý okruh uživatelů...

6 fotek
Společnost Apple představí, stejně jako každý rok, na podzim své žhavé mobilní novinky. Má jimi být iPhone 7 Plus a exkluzivní iPhone 8. Jenže teď vyvstala na povrch informace, která nepotěší hlavně dámy. Alespoň to tvrdí známý český youtuber Danny Winget.

Apple má totiž z nové nabídky stáhnout takzvanou růžovou-zlatou, nebo-li rose gold verzi, kterou si oblíbily pro svůj elegantní něžný a hlavně růžový design hlavně dívky a ženy. Místo toho se uživatelky (případně i uživatelé) těšit na novou barvu, kterou lze přiblížit jako měděnou-zlatou.

Sám youtuber předvedl nové verze ve videu. Sice se jedná o makety, ale chtěl jimi svým fanouškům a příznivcům společnosti Apple v jednom přiblížit, jak by nové iPhony mohly vypadat. S čím ale přijde společnost ve skutečnosti, je otázka. Třeba si to se stažením oblíbené růžové ještě rozmyslí. Už teď se ale ozývají především ženy, že je Apple nemůže o tento model ochudit.

Autor: bin

Diskuze