Kate Middleton a Princ George - 1
Zdroj: Profimedia
Mají pravdu?

Lidé se bouří: Kate Middleton ohrozila na veřejnosti život malého George!

Není to ani týden od svatby Pippy Middleton a je tu první skandál! Právě díky této radostné události se stala vévodkyně Kate terčem kritiky! Měla ohrozit na životě prince George (3).

5 fotek
Britský deník Daily Mirror přišel po velkolepé svatbě Pippy Middleton (33) s velkolepým odhalením! Jejich zdroj totiž zjistil, že během svatby byl na životě ohrožen princ George. Stačilo málo a mohlo dojít k neskutečné tragédii, která by otřásla celou Británií a nejen to!

Naštěstí vše dobře dopadlo a malý princ stejně jako další děti splnil na svatbě svoji nezastupitelnou úlohu - házel konfety na novomanžele a hlavně měl na starosti prstýnky, které nesl během obřadu oddávajícímu páru. Situace, na kteoru ale upozornil britský deník, se odehrála ještě před samotným obřadem.

Během příjezdu na svatbu totiž jel princ George v jednom autě spolu se sestřičkou Charlotte a s matkou Kate Middleton (35). Malá princezna byla řádně připoutaná v sedačce a pokorně seděla. To samé se ale nedalo říct o princi, který na sedačce stál! A asi si každý umí domyslet, co všechno by se mohlo stát v případě, že vévodkyně George nechává podobné kousky vyvádět i v běžném provozu. Problematika poutání dětí a dětských autosedaček v souvislosti s dopravními nehodami je velmi diskutovaným tématem a Kate si tímto u lidí pěkěn zavařila. Ač jela limuzína na svatbu opravdu pomalu, mnozí lidé jsou vystrašeni z toho, že je Kate nezodpovědnou matkou případného budoucího nástupce trůnu.

Jaká sedačka ochrání vaše dítě? Jen ta, co prošla podrobnými testy!
Příběh lásky Kate a Williama! Podívejte se, jak to všechno začalo!

Autor: bin

Diskuze