Gabriela Koukalová - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
To nedomyslela

Lidé nestačí zírat: Gábina Koukalová zveřejnila FOTO s míčkem v rozkroku. Podle lidí trapas

15. 5. 2018

Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) na sebe opět upozornila ne zrovna tím nejlepším způsobem. Ukázala fotku, na které dominuje rozkrok jejího manžela. Sice to měl být vtip, ale fanoušci ho příliš nepochopili.

5 fotek
Gabriela Koukalová dala na sociální síť fotku, na které její manžel Petr Koukal leží na zemi a na rozkroku má položený golfový míček. Nad ním stojí přímo samotná sportovkyně s golfovou holí a vypadá to, jako kdyby se míček pokusila odpálit právě z tohoto pro muže tak citlivého místa. Myslela to jako vtip, ale efekt byl spíše opačný. Fanoušci se naštvali! „A koho to jako zajímá? Trapný a stupidní post, jenom snaha získat pozornost za každou cenu…,“ napsal jeden z rozhořčených fanoušků. Sportovkyni asi nenapadlo, co taková zdánlivě nevinná fotka může způsobit.

Koukalová na sebe poslední týdny upozornila nikoliv sportovními výkony, což by vzhledem k její přerušené kariéře ani nebylo možné, ale nově vydanou biografií, ve které otevřeně popsala své problémy s anorexií a další výstřelky a eskapády z jejího života.

Spoustu lidí se teď ptá, proč něco takového udělala. Chtěla se snad zviditelnit a neupadnout v zapomnění, když už nezávodí? Ať byl záměr jakýkoliv, Koukalová tím získala i spoustu odpůrců. A teď se opět ukázalo, že je jejich naštvání vůči krásné sportovkyni dosud nepřešlo.

Autor: bin

Diskuze